Vücudu Temizleyip Zayıflatan Kuşburnu’lu Çay Karışımı

Zayıflamak için vücudun zararlı toksinlerden arınması gerekmektedir. Vücudu toksinlerden arındırdıktan sonra sindirim sistemi daha iyi çalışır hale gelir bu sebeple de yağ yakımı hızlanır.

*  Bu karışım 4 farklı çayın birleşiminden oluşuyor. Her bir çayın ayrı özellikleri ve faydaları bulunmaktadır.  Bu çay karşımını her gün tüketmeye devam ederseniz, çok kısa süre sonra olumlu sonuçlar elde etmeye başlarsınız.

Malzemeler ve Etkileri;

Yeşil Çay : Stresi ortadan kaldıran ve beynin işleyişine olumlu etkileri bulunduran amine asit olarak da bilinen Theanine içermektedir. Ayrıca, kilo vermek için büyük bir faydası olan polifenoller ve flavonoidler bakımından zengindir. Bu mineraller ile güçlü bir antioksidana dönüşür.

Hibiscus : Vücudunuzdaki çeşitli iltihaplanmaları ortadan kaldırır ve kötü bakterilere karşı savaş açar.


-------- Sponsorlu --------

Kuşburnu : C vitamini deposu olarak bilinen kuşburnu çayı, bağışıklık sistemini güçlendirir, cilt bozuklukları için de mükemmel bir faydaya sahiptir. Kuşburnu’nun 100 Gramında Binlerce Vitamin var.

Papatya : Bağırsakların düzenli çalışması ve sindirim sistemi sorunlarını ortadan kaldırmasında inanılmaz olumlu bir etkiye sahiptir.

Hazırlanışı :

Bütün çaylardan eşit miktarda karıştırarak zayıflama çayını elde edeceksiniz. İçeceğiniz zaman demlemek için her bir çaydan birer çay kaşığı yani 4 çay kaşığı miktarda alarak karıştırın ve sıcak su içinde demleyip süzün.


-------- Sponsorlu --------