Mahareti Sütü Tarçınla İçmekteymiş..

SİZ SİZ OLUN SÜTÜ TARÇINLA İÇİN

Yapılan araştırmalara göre tarçın ve süt kürünün zayıflama üzerinde etkisi olduğu sonucuna ulaşılmıştır. Özellikle göbek ve basen bölgesindeki yağları eritmek ve aynı zamanda açlık hissetmeyerek zayıflamanın mümkün olduğu son yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır.

Tarçın zayıflamada ne işe yarar?

Tarçının en önemli özellikleri enerjiyi yükseltmesi ve kan şekerini dengelemesidir. Bu açıdan en faydalı baharatlardan biridir. Ayrıca tarçın tüketimi sonrasında tokluk hissi sağlar ve metabolizmayı hızlandırarak daha fazla kalorinin yakılmasına ve zayıflamada yardımcı olur.

Sütün Zayıflamaya Etkisi?

İçinde bulunan kalsiyum miktarının fazla olması sebebiyle sütün yağları yakma ve kemikleri güçlendirme özelliği vardır. Hayvansal proteinlerin en iyisi olan süt, kasları güçlendirerek vücudun çok fazla kalori yakmasını sağlar. Bunların yanı sıra sütün içerisinde bulunan laktoz maddesi vücudun şeker ihtiyacını doğal yollardan karşılamaktadır.

Tarçınlı Sütün Faydaları – Neye iyi gelir?

Yukarıda faydalarını ve zayıflamaya etkilerini saydığım tarçın ve sütün karışımı da bir arada kullanıldığında zayıflamada oldukça etkili bir bileşen oluşturmaktadır. Düzenli kullanımda yağlarınızı eriterek ayda 3-4 kilo kadar zayıflamak mümkün olmaktadır.


-------- Sponsorlu --------

Tarçınlı süt nasıl hazırlanır?
Malzemeler: 1 bardak süt, Yarım tatlı kaşık toz tarçın

Yapılışı: 1 bardak sütü ister soğuk ister sıcak veya ılık olarak kullanabilirsiniz . Benim tercihim soğuk süt. Bir bardak süte yarım tatlı kaşık tarçın atıp karıştırın. Gece yatmadan yaklaşık 1 saat önce için. Sabahta aynı şekilde 1 bardak süte tarçın ekleyip için iştah kestiğini günlük tatlı ihtiyacınızın gittiğini ve bir hafta sonra bile kiloların gittiğini göreceksiniz.

Normalinde günlük hayatımda şekeri çıkardım çay ve kahve içerken şeker kullanmıyorum canım tatlı çektiğinde çay Kaşığını şekere batırıp çıkartıyorum buda çaya ihtiyacım olan seker tadini fazlasiyla veriyor. Akşamları geç yattığım için acıkıyorum birşey yemeden süt ve tarçın karışımını içtim hem inanılmaz tokluk hissi verdi hemde tatlı ihtiyacımı giderdi. Bu içeceği aynı şekilde sabahlarıda içtim ve 4 gün sonra tartıldığımda 1 kilo zayıfladığımı gördüm aylarca kilo vermek için uğraştım ama bir türlü kilo verememiştim tartıda az görmek beni çok motive etti ve interneti araştırdım süt ve tarçın ile zayıflandığını öğrendim. Bende bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim.


-------- Sponsorlu --------