Morluklardan biberiye yağı ile kurtulun

Biberiye mucizesine inanmıyorsanız denemesi bedava

Zayıflatma özelliğiyle bilinen biberiye yağı vücutta darbeye bağlı olarak oluşan morluklara da iyi geliyor.

Yaşanan kazalar sonucu vücutta oluşan morluklar bazen günlerce kalabiliyor. “Günlerce mor kalan tenimizin yanında moraran kısmın ağrı yapması da ayrı bir derttir. Biberiye yağı sayesinde morluklarımızdan kurtulabiliriz. Biberiye yağı kullanarak moraran bölgeye masaj yapılması morluğun çok kısa süre içerisinde kaybolmasına ve ağrısının dinmesine yardımcı olacaktır”.


-------- Sponsorlu --------

Biberiye yağının birçok deri yaralanmasında ve çizilmesinde kullanılabileceğini vurgulayan uzmanlar, “Biberiye yağı sayesinde yaralanan, zarar gören derimiz yenilenecek, hücrelerimiz tazelenecektir. Morluklarınız, ağrıyan eklem ve kaslarınız için biberiye yağını tek başına kullanabileceğiniz gibi biberiye yağı kremi de kullanabilirsiniz. Biberiye yağı kremi kullanımı kolay olduğu için sıkça tercih edilir. Biberiye yağı kremi ile eklemlerinizi ovalayarak ağrılarınızı dindirebilirsiniz”.

Bir takipçimizin anlatımından; Kayınpederim boyun kireçlenmesinin sonucunda boynu tamamen hareketsiz duruma geçti. Doktorlar ameliyat yapamayız böyle idare et dediler. Biberiye yağı ile yaptığı masajlar sonucu 1 hafta sonra boynunu hareket ettirmeye başladı.


-------- Sponsorlu --------