Günde 2 şişe maden suyu; kemik, kalp, damar ve diş sağlığını destekler.

Hava değişiklikleri , sıcaklar , soğuklar vücudumuzu olumsuz yönde etkiliyor.

Böyle bir durum içerisinde vücut strese giriyor , insan vücudundaki savunma mekanizması zayıflıyor ve aşırı soğuklarda hastalanmayan bünyeler mevsim değişikliğinde güçsüz kalıyor.

Uzmanlar bu dönemlerde vücudun daha iyi korunup mineral dengesinin arttırılması için mineral değeri yüksek maden suyu tüketimini tavsiye ediyor.

İnsan vücudunun sağlıklı kalabilmesi, hastalıklara ve dış etkenlere karşı dayanıklı olabilmesi için vücudun vitamin ve mineral dengesinin yerinde olması gerek. Bu nedenle uzmanlar özellikle mevsim değişikliği gibi vücudu dirençsiz bırakan dönemlerde günlük maden suyu tüketimine dikkat edilmesi gerektiği yönünde uyarılarda bulunuyor.


-------- Sponsorlu --------

Maden suyu içinde bulunan selenyum, magnezyum, fosfat, demir, bikarbonat ve kalsiyum gibi mineraller sayesinde vücudun direncini arttırıp, hızla değişen hava durumuna karşı insan sağlığını koruyor.

Uzmanlar günde 2 şişe doğal maden suyu içilmesini öneriyor. (Doğal maden suyunu yani magnezyumlu biokarbonatlı mineralli su– lütfen meyveli sodalarla karıştırmayalım..!)


-------- Sponsorlu --------