Patates Maskesi ile Cilt Tonunu Kalıcı Olarak Açma

Aydınlık bir görüntüye kavuşmak için kimyasal malzemeler kullanmak yerine en doğalını tercih edin! Bu kürün etkisi gerçekten inanılmaz…

Bu yönteme büyülü tedavi diyorlar 🙂 oldukça haklılar, çünkü etkisini hızlı bir şekilde gösteriyor. Aynı zamanda bu etki kalıcı! Işıltılı ve parlak bir cilde kavuşmak düşündüğünüz kadar zor değil. Yapmanız gerekenler belli: Doğru tedaviyi uygulamak, cildi temiz, nemli tutmak ve yaz-kış demeden cildinize uygun güneş koruyucusunu kullanmak.

Bu gerekenleri yerine getirdiğinizde bebek gibi bir cilde sahip olmak hayal değil gerçek olacak. Peki bu maskeyi uygulamak için neler lazım?

1 adet patates
1 tatlı kaşığı bal
Göz kararı yoğurt
Birkaç damla limon suyu

Nasıl hazırlanır?
Patatesi yıkadıktan sonra soyun ve haşlayın.


-------- Sponsorlu --------

Haşlanan patatesi yumuşacık hamur haline getirmek için yoğurt ilave edin. Yoğurdun miktarı patatesin hamur kıvamına gelmesini sağlayacak kadar olmalı.

Ardından bir kaşık bal ve birkaç damla limon suyunu ilave edin ve karıştırın.

Hazırladığınız bu homojen karışımı ellerinize ve cildinize uygulayabilirsiniz.

Nasıl kullanılılır?
Maske gibi elinizi ve cildinizi bu karışım ile kaplayın.

20 dakika beklettikten sonra ılık suyla cildinizi durulayın.

Ardından nemlendirici kreminizi uygulayın.

Haftada 2 gün uygulayabilirsiniz.

Not: Bu kullanılan malzemeler ne kadar organik, doğal olursa olsun, cilt tipiniz malzemelere uygun değilse bir reaksiyon verebilir. Bunu tespit etmek için öncelikle bir dermatolağa danışın. Onay verirse gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------