BAL ile SAÇ RENGİNİ AÇMAK İÇİN

Bal ile Saç Rengini Açma Yöntemi

Saçlarınızı bal karışımlarıyla açmak isterseniz birden fazla seçeneğiniz var. Aynı zamanda saçlarınızı beslemiş olacaksınız. Tabii bal’ın gerçek bal olmasına dikkat edin! Mümkünse kestane balı kullanın. Ayrıca papatya ve limon yöntemine göre daha hızlı etki ettiğini hatırlatalım.

– Eşit ölçüde saf su ve balı iyice karıştırıp saçınıza sürün. En az yarım saat bekleyip durulayın.


-------- Sponsorlu --------

–  Gece yatmadan önce yarım çay bardağı saç kreminin içine çeyrek çay bardağı bal ekleyin. Saçlarınızı şampuanlayıp duruladıktan sonra karışımı sürün. Daha etkili olması için streç filmle sarıp üzerine havlu ya da bone geçirin. Sabaha kadar karışım saçınızda uyuyun. Çünkü maske en az 10 saat saçta bekletilmeli. Sabah kalktığınızda yıkayabilirsiniz.

– Eşit oranda karıştırdığınız bal ve limonu sprey şişesine koyun. Nemli saçlarınıza püskürtüp güneşin altında bir kaç saat bekleyin. Saçınızı baldan arındırmak için 2-3 defa yıkamak zorunda kalabilirsiniz.

– Eşit oranda karıştırdığınız bal ve zeytinyağını nemli saçınıza sürün. En az yarım saat bekledikten sonra durulayın. Saçlara hiç bir zararı olmayan bu yöntemleri 3 günde 1 tekrar edebilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------