Gerçekten İşe Yarayan Mucizevi 6 Anneanne Tedavi Yöntemi

Sık karşılaşılan sıkıntılar için evde hazırlanan bu şaşırtıcı tedavilere bir göz atın!

Ağız Kokusu: Kötü kokuyu gizlemek için ağzınıza sakız atmak yerine, dişlerinizi gerçekten temizlemek ve nefesinizi tazelemek için biraz kereviz ya da maydanoz alıp çiğneyin. Ayrıca sindirime de yardım eder!

Kulak Ağrısı: Limon suyunu pamuklu kulak çubuğunun üzerine sıkın ve kulağınızın içine hafifçe uygulayın. Bu, pH dengesinin eski haline getirilmesine yardımcı olur ve bakterileri etkisiz hale getirir.

Saç Dökülmesi:
Isırgan otu veya at kuyruğu otu ile bitki çayı demleyin. Bu otların her ikisinde de saç dokusunu güçlendirmeye yardımcı olan silika isimli kimyasaldan yüksek miktarda bulunur. Aşırıya kaçmamaya dikkat edin, çünkü silikanın yüksek miktarları böbreklerinizde toksik etkiye neden olabilir.


-------- Sponsorlu --------

Taşıt Tutması ve Bulantı: Çok fazla tükürük üretmeye başlayınca sersemlik hissi daha da kötüleşir. Zeytinde bulunan tannin (mazı tozu) bunu azaltmaya yardımcı olur.

İdrar yolu enfeksiyonu: Bir bardak suya küçük miktarda kabartma tozu ilave ederseniz, mesanenizi daha alkali hale getirebilirsiniz ve bu da rahatsız edici bakterilerin çoğalmasını daha da zorlaştırır.

Örümcek Isırıkları: Patatesler sadece kaşınma karşıtı ve anti-inflamatuar özelliklere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda cildinizin kurumasını ve daha fazla kaşınmasını önler. Kaynak: Mynet

BU YAZIYI SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ, ONLAR DA ÖĞRENSİN..


-------- Sponsorlu --------