Biberiye Yaprağı ile Daha Hızlı Düşünün

Hafızamızı nasıl destekleriz, her şeyi unutuyorum, dersler aklımda kalmıyor gibi serzenişleriniz varsa sizin de, işte size çözüm Biberiye yaprağı bu konuda bünyemize en iyi gelen doğal çözümlerden biri farklı çalışmalar deneyler sonucunda da görülen o ki Biberiye kişilerde baharat olarak kullandığımız miktarlar civarında ‘’düşünme hızını’’ belirgin bir şekilde arttırıyor.

Bu artış kullanılan miktara göre değişim göstermektedir. Domates suyunun içerisine toz halinde atılan kuru biberiye yaprağı ile 5 hafta süren deney sonucunda görülmüştür ki insanlardaki düşünme hızında ciddi bir artış söz konusudur. Biberiyenin bu etkisi domates suyunda var olan likopen maddesi ile de ilgili olduğu göz önüne alınmalıdır.


-------- Sponsorlu --------

Biberiye bitkisinin ayrıca güzelleştirici, kan dolaşımını hızlandırıcı, baş ağrısı, sinirsel gerilim gibi şikayetleri giderici etkisi de bulunmaktadır. Mide ve bağırsağı uyarıcı, özellikle yağlı yiyecekler yenildikten sonra sindirimi kolaylaştırıcı etkileri de bulunmaktadır.

Et yemeklerinde ve soslarda baharat olarak kullanılır.

Kadınlarda aybaşını düzene sokar, gecikmeleri önler iyi bir adet söktürücüdür. Böbrek mesane hastalıklarında iyi bir etkiye sahiptir. Burkulma ve ezilmelere biberiye yağı ile yapacağınız masaj iyileştirici etkiye sahiptir.

Göğsü yumuşatır.

Demlenerek hazırlanır. 1 litre kaynar suya yarım avuç yaprak atılarak 2 saat bekletilir ve günde 3 kez tüketilebilir.


-------- Sponsorlu --------